A REVIEW OF کارشناسی سیار خودرو

A Review Of کارشناسی سیار خودرو

A Review Of کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

با کمک یک کارشناس خودروی متخصص و مجرب خودرو پیش از خرید ماشین می توانید از ایرادات فنی، ظاهری و احتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی آن در آینده باخبر شوید و انتخاب بهتری در خرید خود داشته باشید.

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

در برخی از مواقع هم حتی کارشناسان خودرو به سختی تشخیص رنگ خودرو را انجام می‌دهند زیرا که یک امر تخصصی است پس حتما از یک کارشناسی سیار خودرو زبده کمک بگیرید. کارشناسی رنگ ماشین

قیمت روز خودرو خرید خودرو فروش خودرو مراکز تعویض پلاک خودرو مراکز معاینه فنی خودرو دوره تشخیص رنگ خودرو درخواست نمایندگی درباره ما تماس با ما شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

برای اینکه بتوانید با عکاسی رنگ شدگی خودر را تشخیص دهید بهتر است از خودرو چند متری فاصله بگیرد.

با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و دانش فنی بالا، در هنگام خرید خودرو ظرف مدت ۳۰ دقیقه به محل شما کارشناس را اعزام کرده تا در سریع ترین زمان، از دقیق ترین کارشناسی خودرو بهره مند گشته و در انتها برگه گزارش و ضمانت نامه دریافت نمایید.

در تست رانندگی معمولا با افزایش و کاهش سرعت خودرو و همچنین پیچیدن در جاده، خودرو را تست می کنند تا متوجه شوند که آیا ماشین در حین رانندگی خوب و بصورت صحیح عمل می کند یا دچار مشکل است. موارد مورد بررسی در ایت تست به شرح زیر است:

تک قطعات آن را با چشم نگاه کرده و اگر متوجه تفاوت روشنایی ??? ????? ????? در هر بخشی شدید، احتمالا آن بخش، دوباره نقاشی شده است.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

بررسی همه آپشن های خودرو و تست سالم بودن آن ها دستگیره درها

علاوه بر این می‌توانید برای رزرو نوبت کارشناسی خودرو خود نیز با ما در ارتباط باشید.

اگر در یک نقطه به مشکل خوردید و گیر کردید ، یک کارشناس خودرو سیار می تواند بسیار مفید باشد.

ماشین های مختلف و گوناگون، دارای آپشن های بسیار متنوعی هستند که اغلب ماشین بازان آنها را می شناسند و در این مرحله از کارشناسی، همه این آپشن ها تست می شوند که شما متوجه شوید که آیا همه آپشن ها به درستی کار می کنند یا خیر.

یکی از شایع ترین اتفاقاتی که در نقاشی خودرو ممکن است بیوفتد؛

Report this page